Kataloogid

Siit lehelt saab alla laadida Respecta OY pdf-tootekataloogi. Üldkataloog on mahult suur -250mb.  Esindatud on abivahendid autode, ergonoomia, hügieeni, jalanõude, koduhoolduse, lastemaailma, liikumise, siirdumise ja teraapia valdkonnas. Kataloogis esitatud hinnad kehtivad Soomes (km 24%) ning on Eesti kasutajale orienteeruvad, OÜ Manual vahendusel müüdavad tooted erinevad käibemaksu 9%, transpordi- ja muude kulude võrra.

Kataloog 2014-200mb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Guidosimplex Srl Itaalias, millest viimane on meie tootevalikus suhteliselt uus toode. Guidosimplex on ligi 50-e aastase ajalooga autokohandusseadmete tootja, mille toodangut müüakse lisaks Euroopale ka mujal maailmas – USA, Lõuna-Ameerikas, Lõuna-Aafrikas ja Jaapanis. Firma tootevalikus on rooli kasijuhtimisseadmed, kang-käsijuhtimisseadmed, mehaanilised pidurid, pedaalisüsteemid ja paljud teised auto kohandused. Allalaaditavad tootekataloogid on 6-8 mb suured.

 

 

 

 

 

Autoadapt AB on juhtiv käsijuhtimis-  ja muu autokohandusseadmete tootja Rootsis, kelle toodangut müüakse üle 50 riigi maailmas ning kellel on ligi 240 edasimüüjat. Firma keskendub põhiliselt autosse sisse ja väljasaamisele, pakutakse mitmeid pööratavaid istmeid, tõstuklifte, juhtimisseadmeid, teleskoop- ja platvormrampe.