OÜ Manual

Klientide vastuvõtt ja konsultatsioonid:
Endla 59-110, 10615 Tallinn, E ja K 10-16
www.manual.ee, info@manual.ee
Arko Vool +372 58058063 (suhtluskeel – eesti)

Juriidiline aadress:
Sarapuu 3-1, 12012 Tallinn
Reg nr 11092324
KMKR nr EE100944914
Swedbank EE812200221026593859

 

OÜ Manual on asutatud 2004 aastal ning käesolevaks ajaks tegutsenud üle 10 aasta. Põhitegevusalaks on meil liikumisabivahendite müük ning autode käsijuhtimisseadmete paigaldus. Ettevõtte omanikud ja töötajad on puudega inimesed, kelle kompetents on aastate ja kogemustega kujunenud üheks suuremaks teiste omataoliste abivahendite firmade seas. Nõustame abivahendite valikul ning teostame nende kohandusi kliendile sobival ajal.
Üheks oluliseks tegevussuunaks on hoonete ja ehitiste ligipääsetavuse alased uuringud ning auditid, nõustame ehitiste ja korterite invakohandusi, ligipääsetavuse parandamise võimalusi ning organiseerime kohanduste teostamist.

OÜ Manuali tegevusaastate jooksul on meile tekkinud oma klientuur, kes soovib abivahendeid muretseda ainult OÜ Manuali kaudu, põhjenduseks kvaliteetne ja kiire teenuse pakkumine ning puudespetsiifika tundmine.

2015 aasta lõpu seisuga on meil ligikaudu 300 püsiklienti  ning meile ei ole esitatud ühtegi pretensiooni toote kvaliteedi või teeninduse kohta. Teenuse kvaliteedi ja kiiruse oleme saavutanud tänu koostööle Soome suurima abivahendifirma Respecta OY-ga.
Meie tootevalikus on üle paari tuhande erineva toote, liikumis- ja väikeabivahenditest kuni suhtlemisvahenditeni. Eriti nõutud on elektrilised ratastoolid ja skuutrid ning aktiivratastoolid. Autode käsijuhtimisseadmete paigalduse osas oleme juhtivad üle kogu Eesti.
Pakume firmade Autoadapt, Guidosimplex, Invacare, Rehateam s.r.l liikumis- ja autokohandus abivahendeid, selliseid kubamärke nagu Küschall, Storm,  Progeo. Aastast 2013 pakume uudset ratastoolidele mõeldud lisavarustust FreeWheel, mis hõlbustab tunduvalt tavaratastooliga maastikul, lumistes oludes jms tingimuste korral liikumist. Kallimate ja keerukamate abivahendite määramisel ja kohandamisel saame kasutada OY Respecta kõrge kvalifikatsiooniga tegevus- ja füsioterapeute ning tehnikuid. Varustamise kiiruse tagame seetõttu, et kaupa Helsingisse tuuakse tootjalt mitu korda kuus ning meie poolt tellitud kaup on võimalik tellijale üle anda 4-6 nädala jooksul pärast tellimuse esitamist.

OÜ Manualis töötavad liikumispuudega inimesed, kes on oskused omandanud Soome suurimas abivahendite müügi ettevõttes OY Respecta, aga ka puudest tulenevast isiklikust elukogemusest. Tänu sellele oskame me tunnetada puudega inimese vajadusi ning soovitada parimat abivahendit. Meie poolt müüdavate toodete garantii- ja muud remondid ning toolide ja abivahendite hooldused teeme oma partnerite töökojas.
Eraldi artiklina toome sisse ja paigaldame autodele käsijuhtimisseadmeid (eurolitsentsiga ja kooskõlastatud Eesti ARK-iga) ning muud autodele mõeldud lisavarustust (tõstukid, kaldteed jms).
Lisaks abivahendite müügile nõustame ka hoonete ligipääsetavuse alal ja teostame ligipääsetavuse kohandusi nii hoonetele kui ka korterites.

Soovime meeldivat koostöö jätkumist,

OÜ Manual meeskond: Jüri Järve ja Arko Vool